Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich mam

Dziś 26 maja – dzień, w którym okazujemy swoją wdzięczność za matczyną miłość i troskę. To czas miłych gestów, dobrych słów, pięknych bukietów i okazywania miłości.

To czas, w którym szczególnie możemy docenić  mamy za to, że są. Podziękować za ciężką pracę jaką włożyły w nasze wychowanie, za serce i troskę które okazują, abyśmy byli szczęśliwi. To dzień wspomnień o tych mamach, które już odeszły.

Z okazji Dnia Matki Zarząd oraz Radni Powiatu Wałbrzyskiego składają najserdeczniejsze życzenia każdej mamie.  Życzymy zdrowia, uśmiechu i dużo miłości ze strony pociech. Dziękujemy za Waszą obecność, siłę, troskę, za Waszą cierpliwość, ciepło i bezwarunkową miłość, która zawsze jest.

W podziękowaniu za to, że są, Dzień Mamy niech będzie niezapomnianym dniem dla każdej z nich. Świętujmy go razem  - z wdzięcznością, radością i miłością.

Dzień mamy