Wykaz stacji kontroli pojazdów działających w czasie pandemii koronawirusa

Szanowni Państwo,
w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, zamieszczamy wykaz funkcjonujących w tym czasie Stacji Kontroli Pojazdów na terenie Powiatu Wałbrzyskiego.

Z informacji przekazanych od Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Infrastruktury wynika, że obecnie nie jest planowane zawieszenie funkcjonowania stacji kontroli pojazdów. Ministerstwo Infrastruktury we współpracy z Izbą oraz ITS przygotowało “wykaz dobrych praktyk”, które rekomenduje zastosować na stacjach kontroli pojazdów, żeby zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa i zachować ostrożność.

Ze względu na to, że sytuacja jest dynamiczna, w przyszłości może zapaść decyzja o zamknięciu stacji kontroli pojazdów oraz innych punktów które obecnie funkcjonują.

Będziemy Państwa na bieżąco informować.

Wykaz Stacji Kontroli Pojazdów w PDF

Wykaz stacji kontroli pojazdów