Projekty współpracy europejskiej

Do 27 listopada br. trwa konkurs o dofinansowanie międzynarodowych projektów partnerskich, adresowany do publicznych i prywatnych organizacji, instytucji oraz małych średnich przedsiębiorstw sektorów kultury i kreatywnego.

Creative Europe Desk Polska organizuje dla wszystkich zainteresowanych ubieganiem się o dofinansowanie na realizację "Prjkektów współpracy europejskiej" trzy spotkania informacyjne poświęcone założeniom i wytycznym oraz zasadom wnioskowania. Spotkaniom towarzyszyć będzie rozmowa z Beneficjentem przyznanego dofinansowania oraz prezentacja dotycząca opracowania kosztorysu i finansowego zarządzania projektem kulturalnym realizowanym w ramach obszaru "Projekty współpracy europejskiej". Więcej informacji na:

pife.walbrzych@dolnyslask.pl

www.rpo.dolnyslask.pl