Otwarcie mostu w Grzmiącej!

Dzisiaj został przekazany do użytku obiekt mostowy w miejscowości Grzmiąca w ciągu drogi powiatowej nr 3381 D

W oficjalnym otwarciu mostu uczestniczyli: Krzysztof Kwiatkowski – Starosta Wałbrzyski, Iwona Frankowska – Wicestarosta, Roman Głód – Burmistrz Głuszycy, Marek Masiuk - Członek Zarządu, Sylwestra Wawrzyniak – Przewodnicząca Rady Powiatu Wałbrzyskiego, Zbigniew Zadrożny – Inspektor nadzoru, Krzysztof Zając wykonawca oraz Andrzej Sokołowski - Naczelnik Wydziału Infrastruktury Powiatu. Koszt całkowity inwestycji to 409221 zł. Inwestycja dofinansowana ze środków Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa Departament Dróg Publicznych w kwocie 100 382 zł. Jak podkreśla Marek Masiuk - Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego - nie dość, że inwestycja kluczowa ze względu na ruch turystyczny to jeszcze zakończona przed terminem!