Uroczyste Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Szczawnie Zdroju!

W dniu 14.10.2019 w Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Szczawnie Zdroju, którego organem prowadzącym jest Powiat Wałbrzyski, odbyły się uroczyste Obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Wśród zaproszonych gości byli: Janina Magdalena Szczurowska przewodnicząca Związków Zawodowych Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ “Solidarność” oraz dyrektorzy powiatowych placówek.
Z rąk Mirosława Potapowicza Członka Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego oraz Stanisława Skrzyniarza Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Wałbrzyskiego nagrody Starosty Wałbrzyskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej odebrali: Regina Marciniak- Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Walimiu, Jolanta Ozimek- Dyrektor Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej –Curie w Szczawnie-Zdroju, Iwona Czech oraz Magdalena Sosnowska nauczycielki Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej –Curie w Szczawnie-Zdroju. Regina Marciniak- Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Walimiu została dodatkowo wyróżniona nagrodą przyznaną przez Ministra Edukacji Narodowej.