Pani Jolanta Ozimek dyrektorem Ceramika w Szczawnie-Zdroju

2 września 2019 roku odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie Zdroju.

Podczas uroczystości Pan Mirosław Potapowicz w imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego powierzył stanowisko Dyrektora Pani Jolancie Ozimek. W uroczystości wzięła udział Sekretarz Powiatu Pani Aneta Błaszkiewicz. Rozpoczęcie Roku Szkolnego było również okazją do wręczenia stypendiów Starosty Wałbrzyskiego dla uczniów i absolwentów za wybitne i bardzo dobre wyniki w nauce w Roku Szkolnym 2018/2019. Nagrody finansowe otrzymali : Urszula Dereczennik – Absolwentka Technikum Ochrony Środowiska, Katarzyna Dziewońska – uczennica Liceum Ogólnokształcącego, Magdalena Górowska– uczennica Liceum Ogólnokształcącego, Ernest Buchowiec – uczeń Technikum Ochrony Środowiska, Karolina Sztych – uczennica Technikum Ochrony Środowiska. Atmosferę uroczystości podniosło wniesienie sztandaru Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju oraz odśpiewanie hymnu narodowego.

Pani Dyrektor oraz stypendystom serdecznie gratulujemy, a uczniom życzymy sukcesów w nauce!