Pomimo wakacji nasi drogowcy nie maja urlopu

W Powiecie Wałbrzyskim zakończył się remont drogi 3380D w miejscowości Łomnica w gminie Głuszyca. Dzisiaj rozpoczęły sie prace remontowe w miejscowości Witków na drodze Powiatowej 3367D w gminie Czarny Bór

W Łomicy wykonano nową nawierzchnię jezdni na odcinku 1040mb. Dodatkowo wykonane zostały nowe pobocza oraz oczyszczone rowy przydrożne. Koszt inwestycji to ponad 226 tys. złotych. Osobiscie oddaną drogę w Łomnicy wizytował Pan Marek Masiuk - Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego, który był zadowolony z wykonanej pracy drogowców.

To nie koniec Prac drogowych, ponieważ kolejny remont rusza już dzisiaj. W dniach 4-5 lipca będą trwać prace remontowe w miejscowości Witków na drodze Powiatowej 3367D. Jezdnia otrzyma nową nawierzchnie oraz zyska pobocza na odcinku 1km. Tutaj prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania ustawionego na czas robót.