Ruszyła Kampania Powiatowa - "Jednym Głosem"

Kampania wizerunkowa "JEDNYM GŁOSEM" jest spójną koncepcją promocji oświaty i pieczy zastępczej w powiecie wałbrzyskim i skierowana jest do mieszkańców powiatu.

Starostwo Powiatowe rozpoczyna w dniu dzisiejszym kampanię społeczno-informacyjną poświęconą budowaniu pozytywnej świadomości społeczeństwa na temat spektrum autyzmu. Celem kampanii, jest uświadomienie szerokiej grupie odbiorców, jak wielki wpływ ma nasza wiedza na funkcjonowanie dziecka i dorosłego z autyzmem. Chcemy pokazać społeczeństwu, jak wygląda codzienność osoby, która zmaga się z tym problemem oraz jak można uzyskać znacząca poprawę funkcjonowania dotkniętym nimi osób.

Już dzisiaj nasi pracownicy rozwiesili w kilkunastu punktach naszego powiatu banery, które informują o  kampanii  "JEDNYM GŁOSEM".

12

Banery zawierają informację, gdzie można dowiedzieć się o szczegółach kampanii, o aktywizacji osób, które wahają się czy mogą zostać rodzicami zastępczymi oraz zwiększeniu świadomości wśród mieszkańców powiatu.

22

Nie zabrakło dużej tablicy przed budynkiem Starostwa przy Al. Wyzwolenia 24 w Wałbrzychu.

31

Szczegóły kampanii znajdziecie w prezentacji znajdującej sie poniżej: