Pożegnanie weteranów.

Wczoraj w Mieroszowie odbył się mecz Weteranów i zawodników koszykówki na wózkach Górnik Toyota Wałbrzych.

Mecz był pełen pasji, radości i integracji. To bardzo ważne wydarzenie było również pożegananiem weteranów, którzy spędzili kilka dni na naszej Ziemi Wałbrzyskiej. Po meczu zawodnicy otrzymali sportowe trofea z rąk Pani Iwony Frankowskiej oraz specjalne wyróźnienie od Weteranów dla zawodników Górnika. Wcześniej w ramach tej inicjatywy odbył się mecz w siatkówkę i projekcja filmu "Weterani. Wyrwani Śmierci" w Sokołowsku oraz pieszy rajd na Andrzejówkę. W tym miejscu pragniemy złożyć serdeczne podziękowania każdemu zaangażowanemu w to przedsięwzięcie, czyli: Panu Staroście Wałbrzyskiemu Krzysztofowi Kwiatkowskiemu i Panu Dariuszowi Szmulikowi Wiceprezesowi Fundacji im. Księżnej Daisy w Wałbrzychu za zaproszenie Weteranów i organizację. Pani Iwonie Frankowskiej Wicestaroście Powiatu Wałbrzyskiego za ogromne wsparcie i zaangażowanie. Panom Tomaszowi Klocowi, Markowi Rzodkiewiczowi i Przemysławowi Kowalskiemu z Zarządu Stowarzyszenia Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju za organizację, wsparcie i przybycie. Panu Arkadiuszowi Chlebdzie i Panu Robertowi Szarkowi oraz wszystkim zawodnikom Górnika Toyoty Wałbrzych za współpracę i wspaniały mecz! Przybyli do nas również Weterani z Mołdawii: Pułkownik Alexandru Popescu, Podpułkownik Daraban Valeriu, Podpułkownik Botezatu Valentin, Podpułkownik Cojocaru Gheorghe, Major Brighidin Alex oraz Weterani z Polski: Krzysztof Polusik, Szymon Mutwicki - bohaterowie filmu "Weterani. Wyrwani Śmierci" oraz pozostałym Żołnierzom. Dziękujemy, szacunek i wsparcie dla Was!