Zakończył sie Festiwal "Melodie dla Anny"

W ciągu dwóch dni festiwalu przeboje znakomitej artystki Anny German usłyszało około pół tysiaca osób.

Na scenie w Teatrze Zdrojowym oraz Centrum Kultury MBP w Głuszycy artysci z domu Polskiego z Mińska zaśpiewali najwieksze przeboje słynnej piosenkarki, kompozytorki i aktorki. Ze sceny zabrzmiały znane i lubiane przeboje artystki w nowych aranżacjach oraz interpretacjach. Utwory wykonały młode, utalentowane wokalistki, laureatki wielu przeglądów i festiwali m.in. Maria Subocz, Daria Kulinkowicz czy Natalia Akinina. Nad całościa czuwała Marina Towarnicka - kierownik koncertu, która wraz z Iwanem Iliczewem prowadziła koncert. Organizatorem koncertów był Powiat Wałbrzyski i Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód Oddział w Wałbrzychu.

Pierwszą część fotorelacji z Teatru Zdrojowego znajdziecie pod linkiem

Fotorelację z koncertu w Głuszycy poniżej: