Absolutorium dla Powiatu

W dniu dzisiejszym odbyła się VI Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego.

Podczas obrad przyjęto informacje roczne naszych jednostek powiatowych o stanie bezpieczeństwa. Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu przekazał informacje za 2018 rok w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Radni otrzymali również informacje z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu o stanie bezpieczeństwa na terenie Powiatu Wałbrzyskiego w 2018 roku, a służby Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wałbrzychu przekazały informacje o stanie bezpieczeństwa sanitarnego Powiatu Wałbrzyskiego w roku 2018. W dalszej częsci sesji Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu wraz z Powiatową Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Wałbrzyskim predstawiło sprawozdanie z działalności instytucji.

Jednak najważniejszym punktem dzisiejszych obrad było omówienie raportu o stanie powiatu, które odbyło sie bezdyskusyjnie, dlatego Radni Powiatu pozytywnie ocenili wykonanie budżetu oraz udzielili absolutorium Zarządowi Powiatu !!!

DSC 0395b

DSC 0396b