Posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

W piątek 18 stycznia w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu odbyło się posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, zwołane przez Starostę Wałbrzyskiego Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego - Przewodniczącego Komisji.
Tematem wiodącym było omówienie bieżących działań powiatowych służb i instytucji w temacie zagrożeń dla porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli na terenie powiatu oraz przygotowania poszczególnych służb i instytucji do zapewnienia bezpiecznego wypoczynku na terenie powiatu wałbrzyskiego podczas nadchodzących ferii zimowych oraz okresu zimowego.

W posiedzeniu Komisji, której przewodzi Starosta Wałbrzyski uczestniczyli przedstawiciele: Rady Powiatu Wałbrzyskiego, Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu, Państwowej Straży Pożarnej Wałbrzychu, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Grupy Wałbrzysko - Kłodzkiej GOPR, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Wałbrzychu, Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu.