Wigilia w Domu Dziecka Catharina

W dniu 14.12.2018 r. w Domu Dziecka Catharina w Nowym Siodle odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym udział wzięli: Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Iwona Frankowska, Stanisław Skrzyniarz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wałbrzyskiego, Adam Zdeb Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wałbrzyskiego. Po przywitaniu przez Dyrektora Iwonę Suchocką, dzieci przedstawiły jasełka. Wszyscy przenieśli się do Betlejem, by wspominać wydarzenia związane z narodzeniem Pana Jezusa. Szczególnym momentem wzruszenia była część przedstawienia samodzielnie przygotowana przez dzieci dla dyrekcji, wychowawców, pracowników oraz gości. Spożycie przygotowanych potraw poprzedzone zostało modlitwą oraz połamaniem się opłatkiem - i złożeniem sobie świątecznych życzeń.