Powołanie Wiceburmistrza w Boguszowie-Gorcach

W dniu 4 grudnia 2018r. burmistrz Boguszowa – Gorc Jacek Cichura powołał na zastępcę burmistrza Pana Sebastiana Drapałę członka „ Porozumienia” Jarosława Gowina. W uroczystości powołania wiceburmistrza uczestniczyli pani Beata Żołnieruk i pan Jacek Hecht– członkowie zarządu krajowego „ Porozumienia”, Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski i pani Iwona Frankowska Wicestarosta.

Dobra współpraca pomiędzy samorządami a koalicją rządzącą jest gwarancją szybkiego rozwoju regionu i wyrównywania szans mieszkańców gminy Boguszów – Gorce i powiatu wałbrzyskiego.

Jednocześnie Starosta Krzysztof Kwiatkowski oraz członkowie zarządu powiatu pan Piotr Pol i Pan Mirosław Potapowicz złożyli deklarację wstąpienia do „Porozumienia” Jarosława Gowina. Oznacza to, że w Powiecie Wałbrzyskim będzie rządziła koalicja złożona z przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości, „ Porozumienia” Jarosława Gowina i radnych niezależnych z Komitetu Wyborczego Wyborców z Ziemi Wałbrzyskiej.
Nowemu Wiceburmistrzowi Boguszowa – Gorc gratulujemy i życzymy wytrwałości w pracy oraz samych sukcesów.

Powołanie wiceburmistrza Boguszowa Gorc