Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze

11 maja br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czarnym Borze odbyły się uroczyste obchody Powiatowego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Współorganizatorami imprezy była Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna „Biblioteka pod Atlantami" w Wałbrzychu oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Wałbrzychu.

Wszystkim bibliotekarzom złożono życzenia i gratulacje, a najbardziej zasłużonym wręczono wyróżnienia i nagrody. Wśród zaproszonych wielu gości byli m.in.: Posłanka na Sejm P. Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego P. Krzysztof Kwiatkowski i Wójt gminy Adam Górecki.

Prelegenci życzyli wszystkim pracownikom bibliotek i czytelni dużo satysfakcji z wykonywanej pracy, wytrwałości a także by książka, która jest atrybutem pracy bibliotekarzy zwiększała stale liczbę swoich zwolenników. Uroczystość uświetnił występ lokalnego zespołu muzycznego "REKT".

Na zakończenie części oficjalnej organizatorzy zaproponowali zwiedzanie Centrum Kulturalno-Bibliotecznego oraz poczęstunek serwowany w otoczeniu książek.

Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze (1)   Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze (2)

Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze (3)   Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze (4)

Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze (5)   Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze (6)