Sto kilometrów coraz bliżej

Zakończyła się modernizacja odcinków dróg powiatowych w gminie Głuszyca. W ramach zadania wykonano nowe nawierzchnie oraz pobocza na następujących drogach: droga do sołectwa Łomnica o długości 2400 m. oraz droga od ul. Dworcowej w kierunku Łomnicy o długości 1330 m. "Był to kolejny etap modernizacji dróg powiatowych w gminie Głuszyca, którego celem jest poprawa przejezdności po drogach publicznych, służąca mieszkańcom gminy ale również turystom, którzy coraz chętniej udają się na łono natury i odwiedzają liczne atrakcje leżące na terenie Powiatu Wałbrzyskiego"- mówi Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Krzysztof Kwiatkowski.

Radna Powiatu Wałbrzyskiego Grazyna Owczarek oraz Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Krzysztof Kwiatkowski srednie

Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Wałbrzyskiego Grażyna Owczarek oraz Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Krzysztof Kwiatkowski